top of page

Umělecký týden plný dobrodružství: Linoryt, Vernisáž a Nový Portrét!

Ahoj všem na mém blogu! Chtěla bych s vámi sdílet vzrušující zážitky z tohoto týdne, který byl pro mě plný uměleckých dobrodružství.


Začalo to workshopem linorytu na Akademii Jana Walacha v Istebné. I když jen jeden den, byl to pro mě opravdu skvělý zážitek. Naučila jsem se základy linorytu a také to, jak pracovat s touto uměleckou technikou. Každý řez do linolea byl jako malý kousek mé tvůrčí duše, který jsem vkládala do svého umění.


linoryt

Ve čtvrtek jsem se pak účastnila vernisáže v Galerii města Třince, v Trisii. Byla to skvělá akce uspořádaná na počest zesnulého umělce Eduarda Ovčáčka. Moje tři obrazy byly součástí této výstavy společně s díly dalších účastníků. Bylo to skvělé setkání s dalšími tvůrci, kteří sdílí vášeň pro umění. Všichni jsme byli plní radosti, že můžeme svou tvorbu prezentovat veřejnosti. Výstava potrvá do konce srpna, a proto srdečně zvu všechny, kteří mají zájem, aby nás navštívili a obdivovali naši tvorbu.


Kromě toho jsem také plnila srpnovou výzvu a dokončila olejový portrét účastníka Karla. Bylo to náročné, ale zároveň velmi naplňující zkusit zachytit jeho osobnost a výraz v obraze. Tímto také děkuji Karlovi za poskytnutí fotografie a účast v mé výzvě. :)Karel

A aby toho nebylo málo, v neděli se bude konat výstava účastníků týdenní Akademie Jana Walacha, která se uskutečnila v Istebné. Těším se na to, že budu mít příležitost vidět práce dalších talentovaných účastníků, kteří se také zúčastnili této inspirativní akademie. Výstava proběhne v Muzeu Jana Walacha od 16 hodin, a všichni, kdo mají čas, jsou srdečně zváni.


Děkuji vám za pozornost a za to, že jste se mnou sdíleli tento skvělý týden plný uměleckých zážitků. Těším se na další dobrodružství v uměleckém světě a budu vás informovat o všech zajímavostech, které mě čekají. Přeji vám krásný zbytek dne!

27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page